Nënë e dy fëmijëve, modelja shqiptare befason me linjat trupore

Nënë e dy fëmijëve, modelja shqiptare befason me linjat trupore

Emina Çunmulaj u shfaq në top-formë në imazhin e fundit.

Emina Çunmulaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq në bikini, shkruan lajmi.net.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, modelja shqiptare vazhdon të kujdeset që t’i ruajë format trupore.

Në imazhin që e postoi nga pishina, Emina tregoi format trupore, ndërsa pranoi shumë komente nga ndjekësit.

Për ndryshe, Emina Çunmulaj është e martuar me Sam Nazarian dhe bashkë kanë dy fëmijë. /Lajmi.net/

TAGS