Nënë e tre djemve, Irena Cahani flet për jetën e saj private 

Nënë e tre djemve, Irena Cahani flet për jetën e saj private 
Tash esht Koha

15:53 |

Irena Cahani ka folur për jetën brenda dhe jashtë profesionit.

Aktorja e njohur shqiptare, Irena Cahani, ishte së fundmi pjesë e emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo foli lidhur me karrierën e saj dhe tregoi se kur kishte filluar të merret me aktrim dhe si e priti familja këtë fakt.

I ngjajshëm

Irena ndër të tjera ka folur edhe për jetën e saj private si nënë e tre djemve.

Ka zbuluar se me çfarë merren djemtë e saj dhe a po e ndjek ndonjëri rrugën e nënës./Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

15:58 |

Tash esht Koha
TAGS