“Nëse vritem mos i lejo të thonë që nuk isha i mirë”, Kanye West habit me mesazhin drejtuar së bijës

“Nëse vritem mos i lejo të thonë që nuk isha i mirë”, Kanye West habit me mesazhin drejtuar së bijës

Reperi Kanye West ka kandiduar për t’u bërë President i Shteteve të Bashkuara, teksa ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të deklaratave të pazakonta që ka bërë gjatë ditëe të fundit.Kanye i drejtohet vajzës së tij 7-vjeçare, North me një mesazh shqetësues teksa thotë se “nëse vritem mos i lejo mediat të të thonë se nuk isha një njeri i mirë”.

“North, unë jam duke shkuar në luftë dhe jetën time po e vë në linjë dhe nëse vritem, mos i lejo mediat të të thonë se nuk isha njeri i mirë. Kur njerëzit të mundohet të të heqin nga jeta ime, dije se unë të dua.”, ka shkruar reperi.

TAGS