Neymar dhe Messi mposhtin CR7, surpriza është ish-ylli i Milan-it

Tash esht Koha

Cristiano Ronaldo duhet të ngushëllohet me vendin e tretë në renditjen e sportistëve meshkuj më të “cicëruar” në Twitter të 2019-ës.

Portugezi është pozicionuar mbrapa Neymar-it dhe Lionel Messi-it, fituesi i freskët i Topit të Artë, i pozicionuar në vendin e dytë.

Mbappe është renditur i teti, ndërsa befason ish-ylli i Milan-it, Keisuke Honda, i pozicionuar në vendin e nëntë.

MEDIAL.mk

Tash esht Koha