Nga pushimet në Dubai, Marina ngre dolli për fansat

Nga pushimet në Dubai, Marina ngre dolli për fansat
10:11 | 3 Janar 2020

Foto: Instagram

Marina përshëndeti fansat me një fotografi atraktive nga Dubai.

Marina Vjollca këto ditë zgjodhi të pushojë bashkë me Luanën dhe Getin në Dubai, shkruan lajmi.net.

Moderatorja vendosi që ta përmbyll në mënyrën më të mirë 2019-ën e ta nis më së mbari vitin 2020.

Në rrjete sociale, nuk kanë munguar fotografitë atraktive në Marinës, e cila tregoi se po i shijon në maksimum ato pushime.

Së fundi, ajo postoi një foto duke mbajtur një pije në dorë, ndërsa shkroi “Nje dolli per ju?”. /Lajmi.net/

TAGS