Nga pushimet në Francë, Fjolla duket atraktive e veshur në të zeza

Nga pushimet në Francë, Fjolla duket atraktive e veshur në të zeza
18:44 | 26 Shtator 2019

Fjolla Morina po shijon pushimet në Francë.

Fjolla Morina së fundi ka udhëtuar bashkë me vajzën në Paris, ku po shijon në maksimum pushimet, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit së fundi disa fotografi të reja, në të cilat u shfaq e veshur tërësisht në të zeza.

“Kur ngec në trafik, e lë veturën atje dhe shkoj të bëj foto???”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos.

Për ndryshe, “Nace Nace” titullohet kënga e fundit nga Fjolla Morina, ndërsa po përgatit një të re. /Lajmi.net/

TAGS