N’Golo Kante vishet si ‘Batman’, kjo është arsyeja

N’Golo Kante vishet si ‘Batman’, kjo është arsyeja

David Luiz më 22 prill ka festuar ditëlindjen e 32-të.

Mbrojtësi i Chelsea për ditëlindjen e tij, ka organizuar një ndejë me miqtë e tij të afërt.

Në këtë organizim nuk ka munguar as N’Golo Kante, i cili është përkujdesur për një veshje speciale.

Kante është veshur me rrogat e Batman, për të befasuar dhe për të marrë vëmendjen e të gjithëve./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS