Nicole Scherzinger mahnit në të kuqe në fotosesionin e ri

Nicole Scherzinger mahnit në të kuqe në fotosesionin e ri

Nicole Scherzinger ka ndarë pamje nga prapaskenat e fotosesionit të ri.

Nicole Scherzinger të hënën realizoi një set fotografik, ndërsa teksa po përgatitej në prapakenë solli pamje për ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ishte veshur në të kuqe, ndërsa kishte vënë në plan të parë gjoksin.

40-vjeçarja mori pëlqime dhe komente të panumërta në fotografitë që ndau me ndjekësit, ku edhe këtë herë erdhi në top-formë. /Lajmi.net/

TAGS