Nicole Scherzinger përfundon lidhjen me tenistin bullgar

Nicole Scherzinger është vetëm përsëri, sipas raporteve të mediave të huaja.

Këngëtarja 40-vjeçare thuhet se ka përfunduar lidhjen me tenistin bullgar Grigor Dimitrov dhe nuk ka kaluar shumë kohë për të gjetur ngushëllim.

Sipas të përditshmes britanike, “Daily Mail”, këngëtarja thuhet se ka filluar një romancë me ish-futbollistin Jamie Rednapp.

Nicole Scherzinger dhe Grigor Dimitrov

Ky i fundit sapo mësoi se ajo ishte përsëri e lirë, e ftoi atë në një takim nëpërmjet miqve të ndërsjellë, por ajo refuzoi thirrjen dhe tha se nuk ishte ende gati për një marrëdhënie të re.

Nicole ka qenë në kontakt me Grigorin që nga viti 2015 dhe ndarja dyshohet se ka ardhur për shkak të mosmarrëveshjeve të tyre.

Lexo po ashtu:

Gjithashtu raportohet se sportisti e kishte tradhtuar muaj më parë britaniken, për të cilin gjë këngëtarja nuk fol për mediat.

Ndryshe, para tenisitit Nicole ishte në lidhje me pilotin e Formula 1, Lewis Hamilton si dhe futbollistin shqiptar, Pajtim Kasamin. /Telegrafi/

TAGS