Nike lanson  atletet e reja – Janë jashtëzakonisht të bukura

Nike lanson  atletet e reja – Janë jashtëzakonisht të bukura
23:54 | 20 Maj 2019

Brendi i njohur botëror, Nike, ka lansuar në treg atletet e reja sportive, të cilat duken jashtëzakonisht të bukura.

Atletet e reja të Nike janë ‘Tiempo Legend VIII’, versioni ‘Dazzel Camo’, dhe janë atlete futbolli, përcjell lajmi.net.

Ngjyrat bazike të atleteve do të jenë bardh dhe zi, duke na lënë të besojmë se do të duken fantastike në fushën e blertë.

Këpucët kanë vlerën e 200 funteve, dhe tashmë veçse janë përdorur nga Virgil Van Dijk, Joe Gomez dhe Gerrard Pique.

Këta sigurisht se janë tre emra të mëdhenj të futbollit. Atletet pritet të blihen edhe më shumë pasi të dalin në treg.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell fotografinë ku shihen atletet e jashtëzakonshme të Nike. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS