Nikka bën freestyle live në “Mirage”, kujt po ia adreson?

Nikka bën freestyle live në “Mirage”, kujt po ia adreson?

19:46 |

Nikka ka treguar edhe një herë aftësinë për ‘freestyle’.

Nikka ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo ka dhënë detaje lidhur me projektin e saj të fundit, meqë rast tregoi se a është dedikim ajo këngë.

I ngjajshëm

Po ashtu, live në “Mirage”, Nikka ka bërë një freestyle, duke treguar edhe një herë këtë aftësi të saj.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Nikkës si dhe ‘freestyle’ që e këndoi live. /Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

20:00 |

TAGS