“Një dashuri”/ Oriola Marashi vesh fustanin e nusërisë, “çmendet” Eros Grezda

“Një dashuri”/ Oriola Marashi vesh fustanin e nusërisë, “çmendet” Eros Grezda

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë padyshim një nga çiftet më të komentuara, ndërsa nuk ndalojnë së shprehuri publikisht dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.Çifti herë pas herë postojnë foto e video së bashku në rrjetet sociale.

Së fundmi, një veprim i lojtarit ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Modelja po punon për një set të ri në Cappadocia të Turqisë, ndërsa ka publikuar një video në rrjetet sociale e veshur me fustan nusërie.

Oriola Marashi duket se ia ka “marrë mendjen” Eros Grezdës me fustanin e bardhë, pasi ai e ka postuar në Instagramin e tij.

Futbollisti e shoqëroi videon me këngën “Un amor” të Gipsy King.

TAGS