Një i arrestuar në Pejë, kërcënoi nënën dhe djalin e tij

Një i arrestuar në Pejë, kërcënoi nënën dhe djalin e tij

Një person është arrestuar në Pejë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kërcënuar verbalisht, nënën dhe djalin e tij.

Policia ka njoftuar se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/