Noizy: Muzika më shpëtoi jetën

Noizy: Muzika më shpëtoi jetën
17:00 | 3 Nentor 2019

Noizy është ndër këngëtarët më të pëlqyer në trojet shqiptare.

Siç e dimë në moshë të re Noziy ishte shpërngulur në Angli për krijuar një jetë të re nga një zymtësi që atëherë po kalonin vendet shqiptare, shkruan lajmi.net.

Dhe atëherë nuk ishte muzika profesioni nga ku Rigelsi fitonte të holla, kujtojmë se ai ishte ‘street fighter’ ose siç thuhet boksier i rrugëve, tani një nga reperët më të mirë shqiptar ndjehet shumë i lumtur për fatin e ndryshuar.

Noizy para pak minutave ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku kishte shkruar “Muzika më shpëtoi jetën”. /Lajmi.net./

TAGS