Noizy ‘sulmon’ keq Olti Currin: Rob i dështum nga jeta

Noizy ‘sulmon’ keq Olti Currin: Rob i dështum nga jeta

23:59 |

Noizy e ka sulmuar publikisht Olti Currin.

Një fotografi që Olti Curri e publikoi së fundmi, e nxiti reperin Noizy që të reagoi ashpër, shkruan lajmi.net.

Ai madje e ka sulmuar keq Oltin nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

I ngjajshëm

@olticurri ? rob I deshtum nga jeta ? spo te them gay, se gay esht Elton John, pastaj eshte zgjedhja jote jo e imja, gjithsesi per studentat eshte me ulje firma @illyrianbloodlineqe per 1 vit ka ber me shum seç do besh ti gjith jeten me fotot qe poston neper Instagram me marr 50€ ? peace and love bro ? te fala gjitha portaleve tani. Ps nuk isha aty me rreklamu firemen time, isha per te Formos nje kotrate, Por ti sdin cfar jan kontratat, se je blogger”, ka shkruar Noizy pranë postimit ku shihet edhe fotografia e publikuar e Oltit, imazh në të cilin shihen Noizy dhe Erion Veliaj./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

23:59 |

TAGS