Nora dhe Era kalojnë ditën bashkë, publikojnë këtë video nga vetura

Nora dhe Era kalojnë ditën bashkë, publikojnë këtë video nga vetura
15:01 | 18 Qershor 2019

Nora dhe Era Istrefi po kalojnë çaste të mira pranë njëra-tjetrës.

Era Istrefi pas shumë angazhimeve në muzikë në shtete të ndryshme evropiane, është rikthyer në Kosovë, shkruan lajmi.net.

Ditën e sotme, Era dhe Nora e kanë kaluar bashkë, andaj kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale.

Ishte Nora ajo e cila postoi një video, në të cilën shfaqen në veturë, duke u relaksuar nën tingujt muzikor.

Për ndryshe, “Nuk e di” titullohet projekti i fundit nga dy artistet, i cili është pritur shumë mirë në publik. /Lajmi.net/

TAGS