Nora Istrefi bëhet zeshkane, duket mjaft atraktive

Këngëtarja Nora Istrefi duket tejet atraktive.

Nëna e një vajze, Renee, nga bashkëshortësia me Robert Berishën, po tregon se me kalimin e kohës ajo gjithnjë e më shumë bëhet atraktive.

Nora Istrefi në Instagram ka postuar ndryshimin e fundit të saj, në flokë.

Ajo ka vendosur që të shndërrohet në zeshkane dhe duket vërtet atraktive.

Nora Istrefi ka qenë mjaft e angazhuar në këtë dimër me performanca të ndryshme në mbarë trojet shqiptare.

Ajo lansoi së fundmi një projekt me Skerdin, i cili u pëlqye nga publiku.

Ndërkaq, Nora pritet të sjellë projekte të reja në fillim të vitit 2019. /Telegrafi/

TAGS