Nora Istrefi e sqaron më në fund: Me Robertin jemi…

Nora Istrefi e sqaron më në fund: Me Robertin jemi…

19:18 |

Nora Istrefi e ka sqaruar një herë e mirë raportin që e ka me Robert Berishën.

Nora Istrefi ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja rrëfeu shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private, si dhe natyrisht zbuloi planet për të ardhmen.

I ngjajshëm

Meqë kohën e fundit ka qenë shumë e komentuar për lidhjen me Robertin, këngëtarja ka sqaruar se a janë çifti bashkë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Nora Istrefit dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

19:22 |

TAGS