Nora Istrefi kalon kohë të çmuar pranë këtij personi

Nora Istrefi kalon kohë të çmuar pranë këtij personi
20:34 | 30 Gusht 2019

Nora Istrefi këto ditë ka qenë kryetemë e medieve rozë.

Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat u shfaq pranë vajzës, shkruan lajmi.net.

Duket se këngëtarja ka nisur pushimet bashkë me vogëlushen Renee, ndërsa pamjet e para i ndau me ndjekësit në Instagram.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër, në të cilin kishte vënë në pah këmbët seksi dhe gjoksin.

Për ndryshe, Nora së fundi i ka dhënë fund martesës me Robert Berishën. /Lajmi.net/

TAGS