Nora Istrefi publikon pamje nga festa për ditëlindjen e katërt të vajzës

Nora Istrefi publikon pamje nga festa për ditëlindjen e katërt të vajzës
21:00 | 16 Maj 2019

Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga festa që ajo dhe Roberti ia organizuan vajzës.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha dje festuan për ditëlindjen e katërt të Reenesë, shkruan lajmi.net.

Çifti i kishin organizuar festë përrallore vogëlushes, ndërsa pamje nga kjo festë këngëtarja i solli në rrjete sociale.

Vogëlushja ishte veshur me një fustan të zi, ndërsa pranë saj në këtë festë të bukur gjendeshin Nora dhe Roberti.

“Urime ditëlindja e katërt princesha ime, Të dua shumë”, ka shkruar Nora. /Lajmi.net/

TAGS