Nuk do e njihni Donat Qosjan pas ndryshimit që ka bërë

Nuk do e njihni Donat Qosjan pas ndryshimit që ka bërë
21:41 | 31 Gusht 2019

Donat Qosja ka befasuar me imazhin e ri.

Donat Qosja është një emër që i ka munguar televizionit shqiptar, pas përfundimit të serialit vendor ‘Kafeneja Jonë’ aktorin e kemi parë më shpesh në skeçe teatrale, shkruan lajmi.net.

Edhe pse nuk është shumë aktiv në rrjete sociale ‘Naimi’ orë më parë ndau me ndjekësit e tij në Instagram një fotografi ku ka befasuar të gjithë me pamjen e jashtme.

Me flok më të gjata dhe mjekër të thinjura Donati është shfaqur shumë më ndryshe nga se jemi mësuar të shohim.

Ndoshta ky ndryshim është bërë për shkak të përgatitjes për një film të ri ku ai është një nga protagonistët. /Lajmi.net/

TAGS