Nuk do e njihni Elhaidën në këtë foto, shikoni si është transformuar (Foto)

Nuk do e njihni Elhaidën në këtë foto, shikoni si është transformuar (Foto)

elhaida-dani1

Aktualisht këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Paris për shkak se është pjesë e musikalit “Notre Dame De Paris”, ku ajo ka rolin e Esmeraldës.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet mjaft seksi dhe në formë.

Është hera e parë që Dani shfaqet kaq seksi.

elhaida_1480003486-2634424

The post Nuk do e njihni Elhaidën në këtë foto, shikoni si është transformuar (Foto) appeared first on GazetaBlic.

TAGS