“Nuk do jem më zog i lirë”, Gerta zbulon detaje rreth martesës

“Nuk do jem më zog i lirë”, Gerta zbulon detaje rreth martesës
11:45 | 5 Tetor 2019

Gerta Shino ka zbuluar detaje rreth martesës.

Gerta Shino ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku zbuloi shumëçka rreth saj, shkruan lajmi.net.

Ajo foli për periudhën e qëndrimit në “Big Brother” dhe famën që e fitoi nga ky spektakël.

Po ashtu, Gerta u ndal pak edhe tek jeta private, ku bëri të ditur që së shpejti do martohet si dhe tregoi nëse do të bëjë dasmë.

Për të kuptuar se çfarë tha Gerta, ndiqeni intervistën e plotë të saj në linkun e mëposhtëm. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS