“Nuk e di se çfarë po ndodh, jam sërish pozitive”/ E fejuara e Dybala ende me Koronavirus

 “Nuk e di se çfarë po ndodh, jam sërish pozitive”/ E fejuara e Dybala ende me Koronavirus
Tash esht Koha

Oriana Sabatini, e fejuara e Paulo Dybala, ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram, se është sërish pozitive me coronavirus: “Më 21 un dhe Dybala rezultuan pozitiv, pas 3 ditësh isha negative ndërsa dje isha sërish pozitive. Nuk e di si funksionon dhe pse brenda pak ditësh gjërat ndryshuan.

Mbase ishte fals testi kur dola negative. Kjo tregon sa pak gjera dimë për këtë virus. Gjithsesi, ne jemi shumë mirë thuajse nuk kemi asnjë simptomë”, u shpreh ndër të tjera e fejuara e Dybala e cila shtoi se vijon të jetë në karantinë.

Tash esht Koha
TAGS