Nuk mungojnë as urimet e Krenar Çoçajt dhe Luana Vjollcës për ditëlindjen e Marinës

Nuk mungojnë as urimet e Krenar Çoçajt dhe Luana Vjollcës për ditëlindjen e Marinës
13:50 | 17 Maj 2019

Marina Vjollca mund të ndihet me fat me personat që ka në jetën e saj.

Dita e sotme është e veçantë për Marina Vjollcën pasi moderatorja feston ditëlindjen e saj, shkruan lajmi.net.

Përveç urimit të Getit, edhe urimi i Luanës për motrën e saj ishte mjaftë i veçantë.

Ajo në videon e publikuar në Instagram me mbiskrimin “Gezuar ditelindjen gjysma ime.. Dashuria ime e përjetshme! Marina Vjollca. Ti e di qe pa ty sdo isha asgjë.” Uroi motrën e saj për ditëlindje.

Por ajo që ra në sy në foton ku Geti uron bashkëshorten është komenti i Krenar Çoçaj, ky i fundit uroi Getoarin duke i thënë “Urime ditlindja e grus…u plakshit bashk me tona tmirat”. /Lajmi.net/

TAGS