Nuk u publikua asnjë video e tij nga performanca në “Alba Festival”, Fero tregon si qëndron e vërteta

Nuk u publikua asnjë video e tij nga performanca në “Alba Festival”, Fero tregon si qëndron e vërteta
13:48 | 4 Janar 2020

Foto: Mirage

Fero tregon arsyen pse nuk u publikua asnjë video nga performanca e tij në “Alba Festival”.

Fero ishte i ftuar në një intervistë ekskluzive për “Mirage”, ku rrëfeu shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Reperi ka folur lidhur me largimin nga “On Records” si dhe për projektet që planifikon t’i sjell së shpejti.

Po ashtu, ai u pyet edhe lidhur me pjesëmarrjen në festivalin “Alba Festival”, ku sqaroi përse nuk u publikua asnjë video në performanca e tij.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Feros, ku mund të mësoni se çfarë tha ai. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS