Nusja më seksi e këtij stinori

Nusja më seksi e këtij stinori

Oriola Marashi ka vendosur që të mos provojë fare fatin që të këndojë.

Edhe pse tentoi t’i hyjë muzikës, kjo e fundit po vazhdon të mbetet në modelim.

Këtë herë ajo ka realizuar një set-fotografik ku shfaqet në mënyrë perfektë nga syri i kamerës së Endrit Mertirit.

Padyshim se gjithçka duket aq bukur, si në përralla.

Në fustan të bardhë, këmbëgjatë dhe shumë seksi Oriola madje ha edhe akullore përderisa pozon. Thjeshtë fantastike duket në këto fotografi.

TAGS