Olta Daku flet për miqësinë me Jonida Vokshin, ja çfarë thotë

Olta Daku flet për miqësinë me Jonida Vokshin, ja çfarë thotë
16:46 | 5 Nentor 2019

Olta Daku ka dy fjalë për Jonida Vokshin.

Olta Daku ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku zbuloi shumëçka rreth saj, shkruan lajmi.net.

Aktorja foli për rolin e saj në serialin “O sa mirë” si dhe për planet rreth projekteve të reja në aktrim.

Po ashtu, ajo kishte disa fjalë edhe për miqësinë me Jonida Vokshin, ku tregoi se nga ku u bënë shoqe të ngushta.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Oltës dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS