Olta Daku tregon nëse do të jetë pjesë e sezonit të ri të ‘O sa mirë’

15:55 | 4 Nentor 2019

Olta Daku tregon nëse do të jetë pjesë e sezonit të ri të ‘O sa mirë’

Olta Daku ishte mysafire në “Mirage”.

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Daku, ka qenë së fundmi pjesë e emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Gjatë intervistës ajo ka folur lidhur me karrierën e saj si aktore, rolin në “O sa mirë” dhe jetën private.

Olta Daku ka treguar po ashtu nëse do të jetë pjesë e sezonës së ardhshme të këtij seriali dhe detaje të tjera të cilat mund t’i kuptoni në intervistën e plotë që ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS