Olta Gixhari më e dashuruar se kurrë: E kam gjetur fatlumin, gati për fejesë

Olta Gixhari më e dashuruar se kurrë: E kam gjetur fatlumin, gati për fejesë

Olta Gixhari pranoi mbrëmjen e djeshme se është zyrtarisht në një lidhje dhe shumë pranë celebrimit. E ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, e pyetur nga moderatorja Alketa Vejsiu nëse e ka gjetur fatlumin, aktorja e pohoi: “E kemi gjetur fatlumin.

Pak a shumë në ato ujëra (për fejesën)”. Madje, pas kësaj, aktorja e njohur pranoi se njërën prej unazave që mban në gisht, për të cilën fëmijët e pyetën që në fillim, e ka nga i dashuri. Mesa duket aktorja po jeton prej kohësh një histori të bukur dashurie dhe mesa duket shumë shpejt do të shohim edhe nuse bjondjen seksi.

TAGS