Onat ‘thumbon’ publikisht Mozzikun

Onat ‘thumbon’ publikisht Mozzikun
23:00 | 9 Nentor 2019

Fjalët që Onat tha për të së fundmi, nuk do i pëlqejnë fare Mozzikut.

Onat ishte i ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ ku haptazi ka ‘thumbuar’ kolegun e tij Mozzik.

Reperi ishte pyetur nga Fifi se cilët nga artistët shqiptar mendon se ka nevojë për më shumë tekst, dhe përgjigja që anëtari i Baba Stars dha nuk do i pëlqej fare Mozzikut.

Pasi ai zgjodhi pikërisht emrin e tij për këtë pyetje, duke mos shtuar diçka më tepër.

Tani na mbetet të shohim nëse Mozzik do reagoj ndaj Onatit.

TAGS