Orinda Huta zgjedh mes Noizyt dhe Ledrit 

Orinda Huta zgjedh mes Noizyt dhe Ledrit 
Tash esht Koha
15:45 | 21 Korrik 2019

Orinda Huta ka dhënë përgjigjen e saj kur iu vunë përballë Ledri dhe Noizy.

Këngëtarja Orinda Huta së fundmi ka qenë pjesë e emisionit ‘Mirage’ konkretisht rubrikës ‘Kë zgjedh’, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte e ‘detyruar’ të zgjedh mes emrave të njohur të estradës, në mesin e tyre Ledrin apo Noizyn.

[embedded content]

Për ta marrë këtë përgjigje dhe jo vetëm, mos e humbisni intervistën e plotë e cila është tejet interesante./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS