Oriola Marashi i jep fund lidhjes me futbollistin? Ja detaji që shton dyshimet

Oriola Marashi i jep fund lidhjes me futbollistin? Ja detaji që shton dyshimet

Modelja e njohur Oriola Marashi dhe partneri i saj Eros Grezda ishin në qendër të vëmendjes, pas konfirmimit se ishin në një lidhje dashurie. Dyshja ishte shumë aktive në rrjetet sociale ku ndanin me ndjekësit më shumë rreth përditshmërisë së tyre, ku nuk mungonin dhe fotot apo video-t e tyre.Mirëpo, sot po perflitet se ata i kanë dhënë fund lidhjes.  Shkak për këtë është bërë veprimi i fundit i modeles dhe futbollistit, pasi ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Mbetet për t’u parë nëse është thjesht një grindje momentale apo diçka më shumë.

TAGS