Oriola Marashi me poza ‘përvëluese’ nga ballkoni

Oriola Marashi me poza ‘përvëluese’ nga ballkoni
11:55 | 4 Maj 2019

Oriola Marashi ka realizuar një fotosesion të ri.

Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, nga seti që ka realizuar së fundi, shkruan lajmi.net.

Modelja u shfaq atraktive e veshur me një fustan të bardhë, ndërsa në plan të parë kishte gjoksin dhe këmbët.

Teksa po tymoste një cigare, Oriola mori poza joshëse nga ballkoni, ndërsa fotografitë u pëlqyen nga ndjekësit.

Për ndryshe, Oriola Marashi është shumë aktive me sete të tilla të fotografive. /Lajmi.net/

TAGS