Oriola Marashi ndahet me futbollistin? Reagon Eros Grezda

Oriola Marashi ndahet me futbollistin? Reagon Eros Grezda

Lajmi se modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë ndarë, bëri xhiron e rrjetit pak ditë më parë. Kjo pasi dyshja nuk ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe kishin fshirë fotot e përbashkëta.  Mirëpo, mesa duket ka qënë një konflikt i momentit mes dyshes, i cili ka zgjatur shumë pak.Së fundmi modelja ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shfaqet e shtrirë në rërë e siç duket futbollisti nuk i ka rezistuar dhe ka lënë një koment.  “Fuego fuego”- shkruan futbollisti me emojin e flakës dhe një zemër të kuqe, duke treguar kështu që dyshja është sërish bashkë.

TAGS