Oriola poston foton nudo nga karantina me futbollistin e njohur, por pendohet dhe e fshin menjëherë

Oriola poston foton nudo nga karantina me futbollistin e njohur, por pendohet dhe e fshin menjëherë

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një ndër çiftet më të reja të showbiz-it shqiptar.

Ata kanë zgjedhur që karantinën ta kalojnë bashkë në një vilë luksoze dhe këtë e kanë treguar përmes fotove të publikuara.

Së fundmi, Oriola ka postuar një foto, ku ndodhej lakuriq brenda në pishinën e vilës. Por që mesa duket modelja është penduar dhe e ka fshirë menjëherë.

Nuk dihet arsyeja pse Oriola u pendua, por foto po bën xhiron e mediave.

Kujtojmë që lidhja e Oriolës me Erosin u zbulua vetëm pak kohë më parë, teksa çifti kishin shkuar me pushime në Meksikë së bashku.

TAGS