Oriola publikon video duke vallëzuar me të brendshme në dhomën e gjumit 

Oriola publikon video duke vallëzuar me të brendshme në dhomën e gjumit 
Tash esht Koha

Oriola Marashi duket seksi veç me të brendshme në videon e publikuar në Instagram.

Prishi raportet me Noizyn dhe u largua nga OTR, mirëpo Oriola Marashi mbeti njëra ndër femrat më të komentuara, shkruan lajmi.net.

Ajo në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve me të cilët ndan fotografi të ndryshme, shumicën provokative.

Oriola së fundmi e ka publikuar një video në të cilën shihet provokative duke vallëzuar veç me të brendshme.

Në sfond dëgjohet kënga e re e Dafina Zeqirit./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS