Pa u bërë 24 orë, kënga e re e Dhurata Dorës kap milionëshin e parë

Pa u bërë 24 orë, kënga e re e Dhurata Dorës kap milionëshin e parë

Dhurata Dora dhe reperi francez Soolking, mbrëmë lansuan projektin e ri muzikor.

Këngëtarja shqiptare dhe reperi francez bashkuan forcat për herë të parë dhe doli një super projekt, shkruan lajmi.net.

Kjo vërehet dukshëm pasi pa bërë akoma 24h nga publikimi, kënga u pëlqye mjaft shumë dhe numëron mbi një milion klikime në platformën YouTube.

Ky projekt është shkruar nga Big Bang, Dhurata dhe Soolking nën producimin poashtu të Big Bang kurse për videon u përkujdes MAX Production. /Lajmi.net/

Për më shumë, ja videoja:

[embedded content]

TAGS