Pak orë para koncertit, Artjola Toska humb personin më të shtrenjtë

Pak orë para koncertit, Artjola Toska humb personin më të shtrenjtë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Artjola Toska, do të performonte mbrëmë në Sheshin “Nënë Tereza”, me rastin e 100 vjetorit të shpalljes së Tiranës kryeqytet.

Mirëpo, Artjola  nuk mundi të ishte pjesë pasi i ndodhi një fatkeqësi në familje.  “Anabel”, ka bërë të ditur se këngëtarja ka humbur babin e saj vetëm pak orë para koncertit. Sipas burimeve babai i saj vuante prej kohësh nga një sëmundje, e cila I mori jetën ditën e djeshme.

Artiola ka një karrierë të gjatë në muzikë dhe numëron hite në repertorin e saj, si “Mos më mundo”, “Cimi cimi ca”,apo  “Harxhoje paren” .

TAGS