Pak pas syfyrit vidhet një kazino në Strugë

Pak pas syfyrit vidhet një kazino në Strugë

Mbrëmë rreth orës 03.10 pas mesnate në një kazino në rrugën “Marshal Tito” në Strugë një kryerës i panjohur i maskuar ka kryer një vjedhje ndaj të punësuarës, transmeton Almakos.

Kryerësi duke u kërcënuar me armë nga e punësuara ka vjedhur rreth 58.800 den dhe ka ikur në drejtim të panjohur.

Po ndërmerren masa për gjetjen e personit dhe zbardhjen e tërësishme të rastit./Almakos/