Pamje ekskluzive nga promovimi i albumit “Mindil” të Rona Nishliut

Pamje ekskluzive nga promovimi i albumit “Mindil” të Rona Nishliut

Rona Nishliu dy ditë më parë promovioi albumin e ri.

Rona Nishliu ka mbajtur një koncert në Prishtinë, për ta promovuar albumin e ri “Mindil”, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage” ishin të pranishëm në vendin e ngjarjes, ku sjellin pamje nga atmosfera që mbretëroi në atë vend.

Përmes stories së përgatitur nga “Mirage” mund të mësoni se kush ishin të ftuarit, cilat ishin këngët e albumit dhe emocionet e Ronës në koncert.

Ndiqeni videon e mëposhtme për të mësuar detaje nga ky koncert. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS