Parashikimi i motit

Parashikimi i motit
Tash esht Koha

Sot në Maqedoninë e Veriut do të mbajë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Në mëngjes do të ketë kushte për paraqitje të mjegullave përgjatë luginave dhe dhe lumenjve. Temperatura maksimale do të arrijë në 20 gradë Celsius. Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm ndërsa temperatura maksimale do të arrijë 18 gradë Celsius.

Loading…

Tash esht Koha