Pas 8 vitesh martesë, këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Pas 8 vitesh martesë, këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja e dashur për publikun Yllka Kuqi vetëm pak ditë më parë zbuloi se është në pritje të ëmbël.

Përmes një postimi në “Instagram”, këngëtarja shfaqej me barkun e rrumbullakosur krah bashkëshortit të saj.  Së fundmi bebja ka ardhur në jetë dhe këtë e kanë zbuluar prindërit e këngëtares, të cilët u shprehën për RTV21 se vajza e tyre është bërë nënë.

Prindërit kanë treguar se Yllka ka sjellë në jetë një vajzë dhe e ka pagëzuar me emrin Luiza.

Në vitin 2001 Yllka u martua me muzikantin Astrit Pallaska dhe çifti u bënë prindër pas 8 vitesh.

TAGS