Pas dasmës këngëtari i njohur pozon veç në të brendshme me gruan

Pas dasmës këngëtari i njohur pozon veç në të brendshme me gruan
22:41 | 8 Tetor 2019

Foto: Instagram

Së fundmi e kurorëzuan dashurinë me një dasmë madhështore e sot i kanë habitur të gjithë me një foto.

Këngëtari Justin Bieber dhe gruaja e tij Hailey Bieber, së fundmi e kanë bërë një dasmë për nder të dashurisë së tyre, shkruan lajmi.net.

Fotot nga ahengu i tyre kanë qarkulluar në të gjtiha mediat botërore dhe jo vetëm, e tani çifti kanë vendosur që ta publikojnë një foto me të cilën po ashtu kanë lënë gjurmë.

Ata kanë pozuar veç në të brendshme të brendit Calvin Klein dhe imazhi duket se është bërë shkak i një reklame./Lajmi.net/

TAGS