Pas imazheve ku shihej gjysmë e zhveshur tani me rastin e festës ‘mbulohet’ Ledina Çelo

Pas imazheve ku shihej gjysmë e zhveshur tani me rastin e festës ‘mbulohet’ Ledina Çelo
20:21 | 11 Gusht 2019

Ledina Çelo e ‘mbuluar’ ju uron festën.

Ledina Çelo ditë më parë kishte ndarë disa fotografi nga pushimet ku është shfaqur shumë seksi dhe në formë të mirë trupore, shkruan lajmi.net.

Tani këngëtarja ka ndryshuar stilin duke u ‘mbuluar’ me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Urime të shumta nga artistët e estradës shqiptare i është bashkuar edhe ky i fundit nga këngëtarja Ledina Çelo e cila në foton pranë një xhamie la shkrimin: “Gëzuar Kurban Bajramin”. /Lajmi.net/

TAGS