Pas lajmeve rreth problemeve me shëndetin mendor, Britney Spears habit me këtë video

Pas lajmeve rreth problemeve me shëndetin mendor, Britney Spears habit me këtë video
23:27 | 16 Maj 2019

Britney Spears tash e sa kohë po përballet me probleme shëndetësore, saktësisht me shëndetin mendor.

Menaxheri i Britney Spears ka deklaruar së fundi se këngëtarja mund të mos performojë më asnjëherë, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi që ajo gjatë kësaj periudhe është duke u shëruar dhe nuk do të performojë derisa shëndeti i saj mendor të përëmirësohet.

Por, këngëtarja ka befasuar të gjithë me një video që e postoi në Instagram, në të cilën shfaqet duke bërë lëvizje të ‘çmendura’ nën ritmet e muzikës. /Lajmi.net/

TAGS