Pas ndarjes nga Stresi, Keisi thotë se po kënaqet me gjëra të thjeshta

Pas ndarjes nga Stresi, Keisi thotë se po kënaqet me gjëra të thjeshta
18:29 | 17 Korrik 2019

Stresi dhe Keisi u kthyen në ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.

Reperi Stresi dhe vajza e cila vite më parë ia kishte rrëmbyer zemrën, Keisi, duket se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, shkruan lajmi.net.

Dyshja nuk kanë folur lidhur me këtë çështje mirëpo bazuar në disa detaje kjo po del të jetë e vërtetë.

Keisi e ka hequr mbiemrin Lushaj nga Instagrami e fototgrafitë i kanë fshirë. Tani ata po argëtohen por të ndarë. Derisa Stresi shihej me femra në dhomë, Keisi thotë se po argëtohet me gjëra të vogla./Lajmi.net/

TAGS