Pas ndarjes, Nora kthehet në qendër të vëmendjes me këto poza

Pas ndarjes, Nora kthehet në qendër të vëmendjes me këto poza
13:03 | 5 Shtator 2019

Nora Istrefi e ka marrë edhe njëherë vëmendjen e publikut.

Pas ndarjes, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ishin ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit, shkruan lajmi.net.

Tani ajo e ka rikthyer edhe njëherë vëmendjen me pozat në bikini nga pushimet.

Nora duket tejet e lumtur dhe në top-formë derisa ka zgjedhur bikinit ngjyrë rozë, një këmishë të bardhë e syze dielli. I gjithë ky kombinim e bënte të dukej akoma më e veçantë.

Nora ndryshe njihet për projektet e suksesshme muzikore./Lajmi.net/

TAGS