Pas zërave për ndarje, Loredana dhe Mozzik këndojnë bashkë në promovimin e albumit

Pas zërave për ndarje, Loredana dhe Mozzik këndojnë bashkë në promovimin e albumit

08:14 |

Loredana mbrëmë festoi lansimin e albumit të ri.

Loredana, për të bërë promovimin e albumit të ri, mblodhi në një vend kolegë, miq e bashkëpunëtorë, shkruan lajmi.net.

Madje, ajo bashkë me Mozzik kënduan bashkë në këtë ndejë, duke lënë pas thashethemet për ndarje.

I ngjajshëm

Të ftuar në promovimin e albumit të saj ishin edhe Getinjo, Kida, Dhurata Dora, Enis Bytyqi, e të tjerë. /Lajmi.net/ 

autor: Lajmi.net

08:23 |

TAGS