Pasi e tradhtoi, Tristan Thompson e quan ‘diamant’ Khloe Kardashian

Pasi e tradhtoi, Tristan Thompson e quan ‘diamant’ Khloe Kardashian
23:58 | 27 Shtator 2019

Tristan Thompson e quajti Khloe Kardashian ‘diamant’ në një koment që ia la në Instagram.

Ish- i dashuri i Khloe Kardashian, Tristan Thompson ka komentuar përsëri në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Metro.co.uk, transmeton lajmi.net.

Lojtari i Cleveland Cavaliers dhe Ylli i Keeping Up With The Kardashians kanë pasur një lidhje me ulje-ngritje, pasi ai u akuzua për mashtrim ndaj 35-vjeçares, kur ajo ishte ende shtatzënë me vajzën e tyre të vërtetë.

Sidoqoftë, pas ribashkimit të shkurtër, romanca e tyre erdhi në një fund të papritur kur ai puthi shoqen më të mirë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, në fillim të këtij viti.

Por duket se 28-vjeçari po përpiqet të ribashkohet me të, dhe atë duke i komentuar në Instagram.

Vetëm disa ditë pasi e quajti të ‘përsosur’, ai së fundi komentoi sërish në një foto të Khloes.

“Dielli po shkëlqen në një diamant të bukur” ka shkruar ai dhe komenti i tij nuk kaloi pa u vënë re nga fansat. /Lajmi.net/

TAGS